Volná místa

V současné době nehledáme žádné spolupracovníky.

Životopisy, prosím, zasílejte na info@luminex.cz, telefon 261 090 952.

line

Administrativní pracovník / pracovnice – fakturace

Nástup možný 1. 7. 2017 nebo dle dohody, zaučení cca 3 týdny na prodejně LUMINEX, spol. s r.o., Praha 2, Ječná 7.

Místo výkonu práce po zaučení:
  • Praha 4, Petra Rezka 10
Požadavky:
  • SŠ vzdělání – nejlépe ekonomického směru
  • pokročilá znalost MS office
  • anglický jazyk slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • znalost německého jazyka výhodou, ne podmínkou
  • příjemné a profesionální vystupování, výborné vyjadřovací schopnosti
  • samostatnost, odpovědnost, preciznost, logické myšlení
  • ochota rozvíjet se a učit nové věci
Pracovní náplň:
  • fakturace tuzemských i zahraničních zakázek
  • správa objednávek
  • komunikace s dodavatelem a odběratelem
  • administrativní podpora obchodním zástupcům
  • komunikace prodejnami
  • další administrativní činnosti – řešení reklamací, podpora účetnímu oddělení
Nabízíme:
  • pracovní poměr na HPP
  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemné a dynamické pracovní prostření
  • motivující finanční ohodnocení – 19 000 Kč, po zkušební době zvýšení
  • 4 týdny dovolené
  • příspěvek na stravování
  • roční odměny v závislosti na dosažených výsledcích
  • možnost osobního i profesního rozvoje